Napsali o nás

DÁL CHCEME JÍT CESTOU JEDNOZNAČNÉ KVALITY

Firma PARIO vyniká zejména tím, že od samých počátků sází na kmenové zaměstnance, vyučené v příslušných řemeslech, kteří důsledně dodržují špičkovou kvalitu všech prací. Pro realizaci zakázek využívá odborné znalosti, ale i veškeré potřebné zázemí včetně vlastní klempířské dílny.

PARIO REALIZUJE STŘECHU OBJEKTU BÝVALÉ PEDAGOGICKÉ FAKULTY V HRADCI KRÁLOVÉ

Bohaté zkušenosti z realizace střech, střešních plášťů a hliníkových fasád může nabídnout královéhradecká pokrývačská a klempířská společnost Pario s.r.o. Ta za téměř 25 let své činnosti úspěšně provedla stovky rekonstrukcí i nových střech objektů po celém území ČR i v zahraničí. V posledním období se firma úspěšně zabývá také realizací plechových fasád.

HORSKÝ HOTEL PALACE VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ BUDE CHRÁNIT STŘECHA Z PREFALZU

Rostoucí zájem o materiály Prefa Aluminiumprodukte potvrzuje i další prestižní stavba v horském středisku Špindlerův Mlýn, kterou je zdejší hotel Palace, pamětníkům dobře známý ještě pod názvem Dukla. Ve své době se stal tento hotel krátce domovem tehdejších největších hvězd filmového plátna, když se zde natáčely dnes již kultovní filmy Anděl na horách nebo Homolkovi.

HLINÍKOVÉ FASÁDNÍ LAMELY PREFA SIDING ROZZÁŘILY FASÁDU POLYFUNKČNÍHO CENTRA V JIČÍNĚ

Nově rekonstruovaná stavba kolemjdoucí na první pohled zaujme modernistickým pojetím řešení obvodového pláště, který je realizován z různě barevných hliníkových lamel s názvem PREFA Siding a prosklenými pásy hliníkových oken.

PRO FIRMU PARIO ŽÁDNÝ PROBLÉM

Pokrývačské řemeslo je těžké, ale krásné zároveň. Těžké je v tom, že práce na střeše vyžaduje tvrdé, odvážné a zručné chlapy,
kteří dokáží denně odolávat rozmarům počasí v každém ročním období. Pokud se však k tomu všemu ještě přidá odbornost, fortel
a mnohaleté zkušenosti, pak za touto prací zůstává krása a veskrze funkční výsledek.

ROMANTICKÉ VĚŽE HRÁZE LES KRÁLOVSTVÍ ZDOBÍ NOVÉ GLAZOVANÉ PREJZY TONDACH

Střechy mají specifický odstín, byl proto konzultován s pracovníky památkové péče po předložení vzorků od firmy Tondach. Následovala celá řada technických konzultací obou spolupracujících firem. Šlo především o rozsah glazury na Prejzu tak, aby bylo možné bezproblémové kladení tašek do malty. „Požadavky památkové péče byly totiž jednoznačné a závazné. Vsadili jsme na kvalitu a vstřícnost techniků Tondach. A díky tomu probíhala pokládka bez problémů,“ říká Miroslav Vízek zástupce společnosti Pario.

ULOŽENÍ ČASOVÉ SCHRÁNKY NA PŘEHRADĚ LES KRÁLOVSTVÍ

Právě rekonstrukce střech na průjezdových bránách byla ideální příležitostí pro uložení časové schránky se vzkazem pro příští generace, která je uložena v samé špičce střechy levé průjezdové brány, kde bude několik desetiletí čekat na své objevitele. Schránku vlastnoručně uzavřel Ing. Marián Šebesta, generální ředitel Povodí Labe a dále již byla v rukách odborníků z fy PARIO s.r.o., kteří navracejí střechám na přehradě jejich krásu.

SLOŽITÁ REKONSTRUKCE STŘECH PŘEHRADY LES KRÁLOVSTVÍ

Zcela mimořádné nároky ze strany památkářů jsou kladeny zejména na obnovu střešních plášťů objektů. Pro rekonstrukci střešních krytin je nutné použít materiály, které musí bát vyrobeny stejným způsobem a ze shodných surovin, jako tomu bylo na počátku minulého století.Před náročný úkol rekonstrukce střech památkově chráněných objektů v území přehradní nádrže Les Království, byla postavena renomovaná pokrývačská a klempířská společnost Pario s.r.o z Hradce Králové.

PŘÍRODNÍ BŘIDLICE REKONSTRUOVANÉ STŘEŠE KONVENTU SPOLEČNOSTI PHILIP MORRIS SLUŠÍ

Kvalitní a bezchybná realizace střechy má rozhodující vliv na budoucí bezproblémové užívání každé stavby. Špičkovou firmou v tomto oboru je u nás společnost Pario z Hradce Králové. Ta má na svém kontě za 20 let své působnosti stovky úspěšných realizaci. Hlavni specializaci firmy je provádění šikmých střech z tvrdých skládaných krytin, včetně břidlic, plechových krytin a také kovových fasád lehkých obvodových plášťů.

FASÁDA Z MATERIÁLŮ PREFA ALUMINIUMPRODUKTE

Společnost PARIO s.r.o. se úspěšně zhostila náročné realizace fasády z materiálů Prefa Aluminiumprodukte na nové administrativní budově RAALTRANS a.s. v Hradci Králové. Fasáda je kompletně provedena z plechu, který se liší v barevném odstínu povrchové úpravy.  

STŘECHA, KTERÁ DALA ZABRAT I MISTRŮM SVÉHO ŘEMESLA

Prohlédnete-li si pozorně střechu na obrázcích, musí vám být jasné, že to není jen tak ledajaká konstrukce. Tvary, průniky, sklony i použité materiály, to vše dalo pořádně zabrat odborníkům z královéhradecké firmy Pario. Výběrové řízení na dodavatele opravy krovů a střech na kostele sv. Mikuláše ve Vraclavi vyhráli v březnu 2011 a realizace zadání jim trvala čtyři roky.

PLECH NA FASÁDÁCH PROVOZNÍCH OBJEKTŮ JE MÓDNÍM HITEM

Metalické materiály nacházejí stále větší oblibu v konstrukcích opláštění budov, a to jak na střechách, tak na fasádách. Dnes si představíme tři příklady realizací fasád s kovovým
pláštěm, a to z produkce královéhradecké firmy Pario.

V „OSKAROVÉ“ REŽII FIRMY PARIO

Rekonstrukce nejsložitějších střech církevních a památkově chráněných objektů, provádění náročných klempířských prací a realizace fasád z kovových materiálů a prvků. Tak by se dala v krátkosti shrnout činnost pokrývačské společnosti Pario s. r. o. se sídlem v Hradci Králové.

LAŤKA DOVEDNOSTÍ POKRÝVAČSKÉ SPOLEČNOSTI PARIO SE NACHÁZÍ VELMI VYSOKO

Letošní výstava střechy Praha se nesla nejen ve znamení novinek z oblasti vyráběných střešních krytin, ale provázela ji také řada doprovodných akcí. Jednou z nich byl i memoriál Jiřího Krmáška, ve kterém soutěží odborné pokrývačské firmy se svými realizacemi v řadě kategorií. Nelze než konstatovat, že memoriál tentokráte zcela opanovala specializovaná pokrývačská a klempířská firma z Hradce králové – Pario s. r. o. Ta se svými realizacemi totiž zvítězila hned ve třech kategoriích a nesmazatelně se tak zapsala do historie soutěže. A o jaké stavby se jednalo konkrétně?

OD POKRÝVAČSKÉ FIRMY PARIO VŽDY ČEKEJTE JEDINÉ: TEN NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK!

Řada investorů, stavitelů rodinných domů i manažerů projektů velkých staveb nám dá jistě za pravdu, že najit osvědčeného a prověřeného dodavatele střech z kovů a skládaných tvrdých krytin, je dnes ne malá, ale velká výhra. Mnohaletou tradici a realizaci těch nejsložitějších střech, ať již v česku nebo v zahraničí, se může pochlubit společnost Pario s. r. o. se sídlem v Hradci Králové také v letošním roce jsme se spojili s jednatelem společnosti panem Ing. Miroslavem Vízkem a zeptali jsme se ho, které střechy z posledního období nesou „tradiční značku kvality“ Pario.

FIRMA PARIO ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDLA REALIZACI STŘECHY ELIPSOIDU DIGITÁLNÍHO PLANETÁRIA

Realizace střech vyžaduje vysokou odbornost a profesionalitu. Pokud se tedy v budoucnu chceme vyhnout problémům se zatékáním do podstřešních prostor, pak hledáme někoho, kdo takový stav dokáže stoprocentně garantovat. Jste-li na tom stejně, již hledat nemusíte. Klempířská a pokrývačská společnost Pario se sídlem v Hradci Králové svou prací déle než 20 let denně potvrzuje, že střecha od ní vždy splní veškerá očekávání investora.

DO SEVERNÍ LODI BAZILIKY SV. PETRA A PAVLA NA VYŠEHRADĚ JIŽ NEZATÉKÁ

Pražský Vyšehrad patří mezi nejznámější a zároveň nejslavnější památná místa na území České republiky. Celému území dominuje Bazilika sv. Petra a Pavla, která se řadí k nejvýznamnějším církevním a kulturním památkám u nás.

Její vznik spadá do 11. století. Zdejší chrám založil v letech 1070 – 1080 český král Vratislav II. Stavba prošla v průběhu staletí řadou přestaveb a dostaveb, z nichž za nejzásadnější lze považovat tu z let 1885 - 1903, kdy chrám získal svoji dnešní novogotickou podobu a dvě i pro současnost charakteristické, 58 m vysoké věže. Poslední rekonstrukce zde proběhla na prahu 90. let minulého století. Dnes je Bazilika sv. Petra a Pavla národní kulturní památkou a o jejím širším významu svědčí i fakt, že je zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Investor proto rozhodnul o celkové rekonstrukci střechy včetně opravy podstřešní konstrukce. V soutěži na dodavatele této náročné rekonstrukce uspěla společnost Pario z Hradce Králové, která se již řadu let řadí mezi nejlepší a nejkvalitnější pokrývačské firmy na území ČR.

STŘECHY MAJÍ ZNAČKU PARIO

Stovky kvalitně provedených střech po celém území České republiky má na svém kontě hradecká firma Pario s.r.o. Její práce byla v minulosti oceněna nejen řadou spokojených uživatelů, ale také širokou odbornou veřejností. Jak se dařilo společnosti v uplynulém roce, to již byla tradiční otázka pro jednatele společnosti, pana Ing. Miroslava Vízka. Ten nám v úvodu řekl: Uplynulý rok se nesl v plném pracovním nasazení všech mých kolegů a i přes přetrvávající problémy ve stavebnictví byl pro nás úspěšný. Svědčí o tom celá řada realizovaných střech, které jsme provedli po celém území ČR na objektech s různorodým spektrem využití.

© 2021 Střechy, pokrývačství, klempířství, odvětrávané plechové fasády - firma PARIO Hradec Králové

 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023