Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Napsali o nás

/storage/images/2017-05-22_23h21_34_300x387.pngSTAVEBNÍ A INVESTORSKÉ NOVINY 1/2017

Rekonstrukce nejsložitějších střech církevních a památkově chráněných objektů, provádění náročných klempířských prací a realizace fasád z kovových materiálů a prvků. Tak by se dala v krátkosti shrnout činnost pokrývačské společnosti Pario s. r. o. se sídlem v Hradci Králové.

 

Střechy-Fasády-Izolace 4/2017

Metalické materiály nacházejí stále větší oblibu v konstrukcích opláštění budov, a to jak na střechách, tak na fasádách. Dnes si představíme tři příklady realizací fasád s kovovým pláštěm, a to z produkce královéhradecké firmy Pario.

 

LETOŠNÍ VÝSTAVA STŘECHY PRAHA

LETOŠNÍ VÝSTAVA STŘECHY PRAHA SE NESLA NEJEN VE ZNAMENÍ NOVINEK Z OBLASTI VYRÁBĚNÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN, ALE PROVÁZELA JI TAKÉ ŘADA DOPROVODNÝCH AKCÍ. JEDNOU Z NICH BYL I MEMORIÁL JIŘÍHO KRMÁŠKA, VE KTERÉM SOUTĚŽÍ ODBORNÉ POKRÝVAČSKÉ FIRMY SE SVÝMI REALIZACEMI V ŘADĚ KATEGORIÍ. NELZE NEŽ KONSTATOVAT, ŽE MEMORIÁL TENTOKRÁTE ZCELA OPANOVALA SPECIALIZOVANÁ POKRÝVAČSKÁ A KLEMPÍŘSKÁ FIRMA Z HRADCE KRÁLOVÉ – PARIO S. R. O. TA SE SVÝMI REALIZACEMI TOTIŽ ZVÍTĚZILA HNED VE TŘECH KATEGORIÍCH A NESMAZATELNĚ SE TAK ZAPSALA DO HISTORIE SOUTĚŽE. A O JAKÉ STAVBY SE JEDNALO KONKRÉTNĚ?

 

 

FASÁDA Z MATERIÁLŮ PREFA ALUMINIUMPRODUKTE

Společnost PARIO s.r.o. se úspěšně zhostila náročné realizace fasády z materiálů Prefa Aluminiumprodukte na nové administrativní budově RAALTRANS a.s. v Hradci Králové. Fasáda je kompletně provedena z plechu, který se liší v barevném odstínu povrchové úpravy.  

 

 

Složitá rekonstrukce střech přehrady Les Království

Zcela mimořádné nároky ze strany památkářů jsou kladeny zejména na obnovu střešních plášťů objektů. Pro rekonstrukci střešních krytin je nutné použít materiály, které musí bát vyrobeny stejným způsobem a ze shodných surovin, jako tomu bylo na počátku minulého století.

Před náročný úkol rekonstrukce střech památkově chráněných objektů v území přehradní nádrže Les Království, byla postavena renomovaná pokrývačská a klempířská společnost Pario s.r.o z Hradce Králové.

 

© 2017 Střechy, pokrývačství, klempířství, odvětrávané plechové fasády - firma PARIO Hradec Králové

 

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2018